HRA - Kráľovstvo včiel - Zelená škola

HRA – Kráľovstvo včiel

Pripravili sme pre vás nielen dve nové kópie hry „Kráľovstvo včiel“, takže bude možné lepšie uspokojiť veľký záujem škôl o hru, ale pripravili sme aj jej rozšírenie – až v 5 kópiách.

Nové rozšírenie „Kráľovstvo opeľovačov“ vás zavedie do sveta samotárskych včiel a čmeliakov a ponúkne vám nielen rozšírenie pôvodnej hry o nové hracie kartičky, ale aj nápady na rozširujúce aktivity na vyučovanie pre starších žiakov.

Hra je obohatená aj o nasledovné prílohy:

• príručku „Rozbzučíme naše mesto“
  • pexeso „Mýty o opeľovačoch“
  • plagáty „Kosíme inak“ a „Včelí bufet“
  • zaujímavé fotografie.

Povinnosťou školy je:

• na vlasné náklady poslať hru ďalšej zaregistrovanej škole,
  • vyplniť on-line stručný hodnotiaci dotazník,
  • pripojiť aspoň jednu fotografiu z hrania.

Po úspešnom odoslaní  prihlasovacieho formulára bude do 3 pracovných dní na e-mail uvedený v časti „Osoba zodpovedná za zapožičanie – E-mail“ zaslaný e-mail potvrdzujúci vašu žiadosť o zapožičanie hry a potrebné inštrukcie.
V prípade, že nedostanete potvrdzujúci e-mail skontrolujte si najprv v e-mailovej schránke časť nazvanú: Nevyžiadaná pošta alebo SPAM.

Hra obsahuje aj zoznam pomôcok – pri prevzatí je nutné si zoznam skontrolovať a pri odosielaní vyplniť formulár o odoslaní kompletnej nepoškodenej hry. Prípadné nezrovnalosti okamžite hláste na: blazencova@zivica.sk alebo 0915 221 474

Kráľovstvo včiel

Vyplnením formulára nižšie sa zaradíte do zoznamu záujemcov o bezplatné zapožičanie interaktívnej hry Kráľovstvo včiel.

Informácia o odoslaní hry

Vyplnením formulára nižšie nám dáte informáciu o odoslaní hry na ďalšiu školu a o tom v akom stave je obsah hry pri odosielaní.

Hodnotiaci dotazník k hre

Spätná väzba k hre Kráľovstvo včiel.