KURZ Inšpirácie zo Zelených škôl - Zelená škola

Kde: Vzdelávacie centrum Zaježová

Kedy: 6. 3. – 8. 3. 2024

POSLEDNÉ VOĽNÉ MIESTA: Kurz Inšpirácie zo Zelených škôl

Rozmýšľate, či sa prihlásiť do programu? Zaujíma vás ako robiť environmentálnu výchovu na škole prakticky? Poďte s nami na kurz, srdečne pozývame všetky zvedavé pedagogičky a pedagógov.

Cieľom kurzu je výmena skúseností, vzájomné inšpirovanie sa, nadviazanie kontaktov, prípadne naplánovanie spoločných aktivít.

ŠPECIÁLNY HOSŤ: Stanislav Komínek z Fair Trade ČR.

Osobne navštívil desiatky fariem v južnej Amerike aj v Afrike a natočil dokument o fair trade káve aj kakau. Ako lektor Vás bude inšpirovať, ako o tejto téme učiť, dostanete informácie z prvej ruky a môžete ho osobne vyspovedať.

Kapacita: 20 učiteliek/učiteľov

Kurz je určený pre učiteľky a učiteľov materských, špeciálnych, základných a stredných škôl.

Ešte v programe nepracujete? Nevadí. Poďte s nami, vyskúšajte a uvidíte náš spôsob práce a metodickej podpory.

Registrácia a ďalšie informácie: https://forms.gle/d2edBK3gkiMdnmUU6

Koniec registrácie je 26. 2. 2024. Neváhajte, počet účastníkov je limitovaný.

Kurz je súčasťou projektu Inovácie vo vzdelávaní pre 21. storočie.

Náklady na stravu, ubytovanie, pomôcky, lektorné hradí Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR. Účastníci si hradia len cestovné náklady.

Tešíme sa na vás 🙂

Vzdelávacie centrum Zaježová