Certifikačná slávnosť - Zelená škola

Certifikačná slávnosť

16. septembra 2022

Centrum environmentálnej a etickej výchovy Živica
a partneri Vás pozývajú na on-line Certifikačnú slávnosť programu Zelená škola.

Certifikačná slávnosť:

Termín: 11. 10. 2022 10.00 – 11.00 online Facebook @zelena.skola

Symbolicky sa prepojíme, obhliadneme za uplynulým rokom a oceníme školy a škôlky, ktoré získali certifikát a vlajku Zelenej školy alebo diplom Na ceste k Zelenej škole.

Školy, ktoré získavajú ocenenie sa na Certifikačnú slávnosť musia registrovať. On-line registráciu je potrebné poslať do 5. 10. 2022.
Link na on-line podujatie zašleme všetkým registrovaným deň pred podujatím. Týmto vás prosíme o vyplnenie jednej registrácie za školu/škôlku.

Na slávnosť srdečne pozývame koordinátorov, koordinátorky, vedenia škôl a kolégiá. Počet nie je limitovaný. Prenos budeme vysielať aj cez FB Zelená škola, takže ako diváci ju môžu sledovať aj ďalší Vaši žiaci, rodičia, spolupracujúce organizácie – títo BEZ REGISTRÁCIE. Stačí si zapnúť FB Zelená škola o 10.00.

Registračný formulár nájdete: https://forms.gle/svZA5T432uebgmFZ9

Certifikáty a diplomy vám zašleme poštou najneskôr týždeň pred certifikáciou. Zatiaľ ich neotvárajte, spoločne si ich rozbalíme počas živého prenosu 🙂

Pozvánka

Tešíme sa na Vás

Tím Zelenej školy

Partnerom programu Zelená škola je Nadácia Slovenská sporiteľňa.Ďakujeme za podporu našich vzdelávacích aktivít:Nadačnému fondu METRO Slovakia v Nadácia Pontis, značke Finish a spoločnosti Accenture na Slovensku.

Kontakt:
Mgr. Monika Tanečková
CEEV Živica, P. O. Hviezdoslava 28, 960 01 Zvolen
taneckova@zivica.sk

Roky