Registrácia do nového ročníka spustená

Aktívni žiaci, inšpiratívni učitelia, atmosféra spolupráce, zmena myslenia a správania. Toto všetko sa spája so školami zapojenými v medzinárodnom programe Zelená škola. V školskom roku 2017/2018 oslávi Zelená škola už svoj trinásty ročník. Školy, ktoré sa chcú do programu zapojiť, tak môžu urobiť na www.zelenaskola.sk do 15. septembra 2017 a stať sa súčasťou veľkej rodiny Zelených škôl.

Do programu sa môže zapojiť každá materská, základná a stredná škola na Slovensku. Pre registráciou do programu veľmi odporúčame prečítať si pravidlá programu na školský rok 2017/2018.

Do programu sa škola registruje prostredníctvom registračného formulára. Registrácia je platná po zaplatení registračného poplatku na základe doručenej faktúry. Registrácia platí vždy na 1 školský rok a každá škola, ktorá v programe chce pokračovať sa musí opätovne registrovať.

Ak máte ohľadom registrácie otázky, napíšte na halas@zivica.sk alebo zavolajte na 0915 221 474.

Program Zelená škola je odporúčaný v Pedagogicko-organizačných pokynoch na školský rok 2017/2018.