Vydali sme knihu, ktorá Vás pripraví na 21. storočie

Čaká našu civilizáciu kolaps? Čo je to lokálna mena? Ako pracovať s médiami? Existuje na Slovensku ešte divočina? Ako sa dohodnúť s niekým, koho naozaj neznášate? Dostanú sa peniaze, ktoré posielate na pomoc deťom v Afrike, do správnych rúk?

Na tieto otázky hľadajú v knihe Súčasná spoločnosť – Výzvy a vízieodpoveď lektori Sokratovho inštitútu.

Napríklad o kolapsoch píše Václav Cílek z Českej republiky, o globálnom vzdelávaní profesorka Vanessa Andreotti z Fínska, o európskej divočine Erik Baláž, o práve občanov na zdravé životné prostredie Zuzana Čaputová. Dohromady jedenásť autorov napísalo jedenásť kapitol na témy, ktoré stoja ako výzvy pred Slovenskom v 21.storočí.

Kniha je plnofarebná, s množstvom ilustrácií, príkladov a cvičení, formátu B5, má 228 strán a mäkkú väzbu. Ponúkame ju v obmedzenom množstve zadarmo, a to buď poštou na dobierku (zaplatíte poštovné a balné, približne 2 eurá), alebo osobne po predchádzajúcej dohode (napíšte prosím na: sokratovinstitut@zivica.sk ) na adrese Vysoká 18, Bratislava.

Reálne náklady na knihu sú približne 10 euro/kus, s poštovným a balným približne 12 euro. Veľmi preto oceníme, ak nám prispejete formou daru na projekt Sokratov inštitút.

 

Kniha vyšla vďaka finančnej podpore programu „Švajčiarsko-slovenskej spolupráce“ a ZSE a.s.