Aktuality

Kancelária programu Zelená škola srdečne pozýva školy zapojené do programu Zelená škola v šk. roku 2017/18 na Prvé regionálne semináre. Semináre sa uskutočnia v mestách: Bratislava
Kto by nechcel chodiť do školy, kde je čistota a hygiena v rovnováhe s ochranou zdravia a prírody?
Keď sa človek v zime pozerá von z okna a vidí, ako v tom mrazivom počasí po vonku poskakuje sýkorka a zháňa niečo do zobáka, takmer každý z nás začne rozmýšlať, ako by jej mohol pomôcť.
5. októbra sa v priestoroch Technickej univerzity vo Zvolene stretlo vyše 300 žiakov, učiteľov a riaditeľov škôl z celého Slovenska, aby si slávnostne prevzali medzinárodný certifikát a vlajku programu Zelená škola.
Keďže semináre už prebehli a niektorí ste sa ich nemohli zúčastniť, pripravili sme pre vás súhrn informácií, ktoré ste sa mohli dozvedieť na na prvom regionálnom seminári.