Spustili sme registráciu do 15. ročníka programu!

Zelená škola oslávi v septembri 15 rokov. Buďte v tom s ňou :-)

Zelená škola je najväčší medzinárodný envirovzdelávací program, do ktorého sa slovenské školy zapájajú už od r. 2004. Snahou programu je zmierňovať dopady prevádzky školy na životné prostredie, znižovať školskú ekostopu a v neposlednom rade zapájať do naplánovaných aktivít deti, žiakov či študentov na všetkých stupňoch škôl.

Ak máte chuť meniť veci vôkol seba, veríte v potenciál svojich žiakov a leží Vám na srdci environmentálna problematika, poďte do toho s nami! Poskytneme Vám metodickú podporu, ktorá umožní program na škole kvalitne realizovať a okrem dobrého pocitu a nových zážitkov Vám pomôže získať aj certifikát a zelenú vlajku :-).

Registráčný formulár nájdete na http://www.zelenaskola.sk/registracny-formular

(Registrácia prebieha každoročne, preto sa týka aj škôl, ktoré už v programe pracujú a chcú pokračovať v ďalšom školskom roku.)

Tešíme sa na spoluprácu!

Tím Zelenej školy