Deň učiteľov oslávime už 14. 3. 2018. Opäť v Elektrárni Piešťany

Centrum environmentálnej a etickej výchovy Živica Vás pozýva na podujatie pre učiteľov programu Zelená škola.

V programe Zelená škola už 14. rok sledujeme príbehy učiteľov, ktorým sa “zelená cesta” stala životným poslaním. Učiteľov, ktorí sú inšpiráciou pre svojich žiakov a okolie, pre ktorých je učenie viac ako len práca. Ako poďakovanie sme pre nich v spolupráci s generálnym partnerom programu Zelená škola, spoločnosťou Západoslovenská energetika (ZSE), pripravili výnimočný deň so zaujímavým programom.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14.3. 2018 - Elektrárňa Piešťany

10.00 - 13.00

PROGRAM:

08.30 registrácia účastníkov

8.30 - 10.00 - lektorované sprevádzanie po elektrárni

10.00 - 11.30 - hlavný program: skupina HEX, Samo Trnka, príbeh Zelenej školy a i.

11.30 - 13.00 - slávnostná recepcia

REGISTRAČNÝ FORMULÁR

Program je určený pre koordinátora programu Zelená škola + dve osoby podľa
vlastného výberu. Účastníkov poprosíme vyplniť do 7.3. tento registračný formulár.